Liga fizyczna 2016/2017 – podsumowanie.

W  bieżącym roku szkolnym za uzyskanie 168 punktów w realizacji zadań  Szkolnej Ligi Fizycznej  tytuł  „MŁODEGO FIZYKA  ROKU 2016/2017”  po   raz  trzeci  otrzymał Mateusz Drąg uczeń klasy 3c.

Przypomnijmy  sukcesy Mateusza, jakie uzyskał w ciągu trzech lat nauki:

• laureat XV Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego,
  • zaszczytny tytuł  „KAONA”  Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016
    w kategorii uczniów klas 1-2,
  • zaszczytny tytuł  „KAONA”  Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017
    w kategorii uczniów klas 3,
  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Fizycznym – Prezentacje 2016  za  „Indukcję elektromagnetyczną” i model elektrowni wiatrowej.
  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Fizycznym – Prezentacje 2017  za  prezentację „Poduszkowiec, czyli jak pozbyć się tarcia”.

Gratulujemy Mateuszowi uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.

Nauczyciel fizyki

Zbigniew Pietrzak