Nasze Gimnazjum - to My!

Kolejny sukces Mateusza.

W dniu 30 maja 2017 w II Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy odbył się VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla  Gimnazjalistów Powiatu Świdnickiego. W konkursie tym wzięło udział ponad 60 uczestników z gimnazjów naszego powiatu.

Przez 3 godziny uczniowie rozwiązywali 12 niełatwych zadań, a po zakończeniu zmagań, w oczekiwaniu na wyniki gimnazjaliści mieli możliwość obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez klasę Ia, która zaangażowała się w organizację imprezy.

Nasz reprezentant Mateusz Drąg zajął w tym konkursie I miejsce. Mateuszowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się z Jego sukcesu:).

                                                                                                                                                                              Marzena Antosz

 

fot. II LO w Świdnicy