Nasze Gimnazjum - to My!

Niezapomniany Bal Gimnazjalny

Sobotni wieczór był dla nas wszystkich czarującym momentem w życiu naszej szkoły. W dobrych nastrojach , pięknie ubrani i z pełnym entuzjazmem bawiliśmy się na Balu Gimnazjalnym. W dobrym towarzystwie i przy świetnej muzyce zabawy nie było końca, sześciokrotnie tańczona Belgijka dała upust naszym zdolnościom artystycznym.

Można podsumować „Ale to już było … , pozostały piękne wspomnienia i zdjęcia, które można oglądać w galerii.  Dziękujemy wszystkim – rodzicom,  którzy przyczynili się do organizacji balu, Dyrekcji i nauczycielom, za opiekę i zaangażowanie. Ten wieczór na pewno zostanie wszystkim w pamięci.

                                                                                                        Ada Jędras

                                                                                                        opiekun SU