Nasze Gimnazjum - to My!

Wizyta w Domu Dziecka

„Słysząc wołanie o pomoc – pomagamy… wołać”. Te piękne słowa utwierdziły nas w przekonaniu, że wart pomagać i nie być obojętnym na potrzeby bliźnich.

12 stycznia uczennice naszego Gimnazjum wraz z panem dyrektorem Krzysztofem Sołtysem i panią Adą Jędras odwiedzili jeden z Domów Dziecka w Świdnicy. Wizyta związana była z przekazaniem do tej placówki sprzętu – dwóch drukarek, które mogliśmy zakupić, dzięki akcji charytatywnej, przeprowadzonej w naszej szkole – sprzedaż ciasta w Dniu Życzliwości.

Dziękujemy jeszcze raz za okazane serce uczniom naszego Gimnazjum, ich rodzicom i opiekunom, a także nauczycielom i pracownikom  szkoły. Ten wspaniały gest świadczy o tym, że potrafimy kierować się sercem i być blisko potrzebujących.

                                                                                opiekun SU –  Ada Jędras