Nasze Gimnazjum - to My!

Betlejem jest w nas…

Nadszedł czas upragnionych Świąt Bożego Narodzenia, czas oczekiwania , radości i nadziei. W naszym Gimnazjum czwartkowe spotkania wigilijne w klasach miały bardzo podniosły charakter, dzieliliśmy się opłatkiem,  składaliśmy sobie świąteczne życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Po zakończeniu klasowych spotkań, wspólnie wzięliśmy udział w apelu, który przygotował Samorząd Uczniowski. Następnie grupa naszych uczniów zorganizowała przedstawienie jasełkowe dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i chęć pomocy. Życzymy spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

                                                                                     opiekun  Adriana Jędras i Samorząd Uczniowski

fot. Marek Kozieł, Natalia Ząbek