Nasze Gimnazjum - to My!

Wizyta Mikołaja…

Jak  co roku z niecierpliwością czekaliśmy na przybycie Świętego Mikołaja. Wszyscy uczniowie naszego Gimnazjum bardzo lubią ten dzień ponieważ każdy czeka na prezent. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami poczęstował nas słodkościami, w zamian za to obiecaliśmy, że będziemy dobrze się sprawować i słuchać dorosłych.

Ta piękna tradycja przypomina, że chociaż czasami zabiegani zapominamy o bardzo istotnych sprawach – o byciu otwartym na potrzeby innych, jednak staramy się być blisko tych, którzy są w potrzebie. Dowodom na to jest fakt, że wspólnymi siłami zebraliśmy kwotę 670 złotych ze sprzedaży ciasta w Dniu Życzliwości, którą przekażemy na potrzeby Domu Dziecka. Dziękujemy pięknie rodzicom, uczniom i osobom, które włączyły się do tej cudownej akcji.

                                                                                                                                      SU i opiekun Ada Jędras