Nasze Gimnazjum - to My!

Coś z niczego

Młodzież gimnazjalna wykazała się wielką pomysłowością, wykonując kolejne zadnie konkursowe-Coś z niczego. Hol szkoły zapełnił się wieloma pomysłowymi przedmiotami zrobionymi z odpadów – instrumenty muzyczne, zabawki, siedziska, ozdoby choinkowe, flakony. Niektóre przedmioty wymagały wielkiej precyzji, dokładności i pomysłowości. Bezkonkurencyjny okazał się-wielki bałwan z jednorazowych kubków wykonany przez Wiktorię Młynarską z 3b.Z klas trzecich wyróżniono również Wiktorię Madaj i Daniela Juszczyka z 3c i Konrada Dzirdzię z kl. 3a – wykonali postacie –ludziki. Klasy drugie –to precyzyjnie wykonany z cekinów bałwan wykonany przez Ewę Skąpską z kl.2c oraz gitara Martyny Wojas z 2b.Wielkiej cierpliwości w pracy wymagała –ramka z kwiatów stworzona przez Paulinę Słotę z klasy 2a.Natomiast najbardziej przydatny przedmiot to wymyślony z wiaderka po farbie siedzisko Kuby Pietrzaka z klasy 1a.Nagrodzono również pracę Justyny Zarzecznej z klasy 1a.