Nasze Gimnazjum - to My!

Zakończenie roku klas I i II

Minął kolejny rok nauki, kolejny rocznik opuścił mury naszego gimnazjum. Była radość i smutek, że tak szybko to minęło. To odczucia naszych absolwentów. Jednak dla uczniów klas I i II to jeszcze nie koniec nauki w gimnazjum. Oni również uroczyście zakończyli rok szkolny 2015/2016. Apel poprowadziła nowa przewodnicząca SU – Wiktoria Młynarska.

Zakończenie roku to także czas podsumowań. Uczniowie, którzy uzyskali średnią wyższą niż 4,75 otrzymali stypendia naukowe i nagrody. Oprócz tego rozstrzygnięto konkursy przedmiotowe oraz  sportowe. Gratulujemy wszystkim  nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

fot. Marek Kozieł

Minął kolejny rok nauki, kolejny rocznik opuścił mury naszego gimnazjum. Była radość i smutek, że tak szybko to minęło. To odczucia naszych absolwentów. Jednak dla uczniów klas I i II to jeszcze nie koniec nauki w gimnazjum. Oni również uroczyście zakończyli rok szkolny 2015/2016. Apel poprowadziła nowa przewodnicząca SU – Wiktoria Młynarska.

Zakończenie roku to także czas podsumowań. Uczniowie, którzy uzyskali średnią wyższą niż 4,75 otrzymali stypendia naukowe i nagrody. Podsumowano konkursy i zawody sportowe. Gratulujemy wszystkim  nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

fot. Marek Kozieł