Nasze Gimnazjum - to My!

School trip to London

W dniach od 9-14 maja odbyła się szkolna wycieczka do Londynu. Udział w niej wzięli uczniowie naszego Gimnazjum, Szkoły Podstawowej w Pastuchowie i II LO w Świdnicy. Pod opieką nauczycieli Adriany Jędras, Anny Ryś, Wiesława Dybła i Marcina Kruka uczniowie zwiedzili Londyn. Droga choć długa, upłynęła w miłej atmosferze. Delektując się pięknymi widokami, mogliśmy poznać kulturę, zwyczaje i kulinarne przysmaki Wielkiej Brytanii. Piesze wycieczki pozwoliły na dogłębne poznanie obiektów związanych z historią tego pięknego miejsca. Muzea i inne atrakcje były dodatkiem do całego wyjazdu. Zobaczyliśmy londyńską mgłę, ale również zaświeciło dla nas słońce. Nasza wyprawa zakończyła się shoppingiem na Oxford street, zadowolenie i uśmiech nie schodził z twarzy. Wrażenia i emocje jeszcze nie opadły, można stwierdzić, że podróże kształcą i poszerzają horyzonty. Wrzuciliśmy kilka zdjęć do galerii, których chyba nie trzeba komentować.