Nasze Gimnazjum - to My!

Nasi absolwenci odnoszą sukcesy

Maciej Bagiński – absolwent naszego gimnazjum, którego wspominamy jako bardzo sympatycznego i utalentowanego ucznia odniósł swój kolejny sukces. Tym razem jako uczeń z II LO w Świdnicy został Laureatem Konkursu Filozofii Klasycznej

We Wrocławiu odbył się finał Konkursu Filozofii Klasycznej przebiegającego w tym roku pod hasłem: „Europa: Skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy? Istota kultury”. Do ostatniego wojewódzkiego etapu zakwalifikowało się 15 uczestników, którzy przed komisją bronili swoich prac napisanych na etapie okręgowym. Wśród najlepszych znalazł się Maciej Bagiński, który oprócz tytułu laureata zdobył też indeks Instytutu Filozofii Papieskiego Wydziału Teologicznego, który był organizatorem KFK. Co prawda, matura dopiero za rok, ale Maciek już dziś może się czuć studentem 🙂
Serdecznie gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów.

maciek

źródło – Facebook