Finał XVII edycji turnieju „Omnibus Szkolny”

Turniej  Omnibus Szkolny na trwałe wpisał się w tradycje  naszej szkoły. 4 kwietnia br. odbyła się jego XVII edycja, w której wzięli udział:

1. Ola Hajduk – 2 A
  2. Julka Madej – 2A
  3. Ola Buchowska  – 2 B
  4. Iza Dawid – 2 B
  5. Wiktoria Młynarska – 2 B
  6. Mateusz Drąg  – 2 C
  7. Natalia Zarzeczna – 2 C
  8. Justyna Majborska  – 2 D
  9. Błażej Banaszczak  – 3 A
  10. Kuba Bieliński  – 3 A
  11. Maciek Janes – 3 A
  12. Dominik Pawlicki – 3 A
  13. Krystian Kaczmarek – 3 D

Organizatorzy przygotowali  430 pytań dotyczących naszego regionu, Polski,  Unii  Europejskiej oraz ogólnej wiedzy szkolnej i otaczającej nas rzeczywistości.   Turniej odbył się na wzór  telewizyjnego teleturnieju   „1 z  10”.

I miejsce  i tytuł Omnibusa  Szkolnego na rok szkolny 2015/ 2016 zdobył  Mateusz Drąg  z klasy 2c,  II miejsce zdobyła  Wiktoria Młynarska z klasy 2b,  III miejsce – Dominik Pawlicki z klasy 3 A.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy  i  dziękujemy  za  piękną  rywalizację.

Anna  Ryś