Nasze Gimnazjum - to My!

Świąteczny czas.

W piątek w naszym gimnazjum zapanował świąteczny nastrój. Już od wczesnego ranka uczniowie krzątali się w swoich gabinetach i szykowali się do klasowych spotkań wigilijnych. Przy stołach zasiedli ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami. Były życzenia, łamanie się opłatkiem i prezenty… Po wigiliach klasowych odbył się uroczysty apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Były życzenia, wspólne kolędowanie i łamanie się opłatkiem z Panem Dyrektorem i Wice Dyrektorem. wi2   Uczniowie po apelu w świątecznym nastroju rozeszli się do domów. Nauczyciele spotkali się w świetlicy na Wigilii z pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi. Uczniowie pod kierunkiem p. Marzeny Antosz przygotowali montaż słowno-muzyczny wprowadzając wszystkich w podniosły nastrój Świat Bożego Narodzenia. wi3   Dzień wcześniej uczennice z klasy 2a i 2b przygotowały w ramach projektu edukacyjnej dekoracje stołu wigilijnego. Srebrno-fioletowy wystój przypadł wszystkim do gustu 🙂

wi1

W imieniu wszystkich pracowników szkoły dziękujemy młodzieży za wspaniały występ i piękną dekorację stołu.