Nasze Gimnazjum - to My!

Świąteczny czas…

We wtorek w naszym gimnazjum zapanował świąteczny nastrój. Już od wczesnego ranka uczniowie krzątali się w swoich gabinetach i szykowali się do klasowych spotkań wigilijnych. Przy stołach zasiedli ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami. Były życzenia, łamanie się opłatkiem i prezenty… Po wigiliach klasowych odbył się uroczysty apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Były życzenia, wspólne kolędowanie i łamanie się opłatkiem z Panem Dyrektorem i Wice Dyrektorem.

Uczniowie po apelu w świątecznym nastroju rozeszli się do domów. Nauczyciele spotkali się w świetlicy na Wigilii z pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi. Gimnazjaliści pod kierunkiem p. Marka Kozieła przygotowali Jasełka wprowadzając nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Dzień wcześniej uczniowie z klasy 2b przygotowali w ramach projektu edukacyjnej dekoracje stołu wigilijnego. Wystój stołów przypadł wszystkim do gustu :).

W imieniu wszystkich pracowników szkoły dziękujemy młodzieży za wspaniały występ i piękną dekorację stołu.

fot. Marek Kozieł