Nasze Gimnazjum - to My!

Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa już za nami. W galerii możecie obejrzeć duuuuuuuuużo zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia:) Choć nie było nas zbyt wiele, bawiliśmy się świetnie. Mając na uwadze, że to zabawa andrzejkowa, przygotowaliśmy dla uczestników kilka atrakcji. Nie było lania wosku ani przesuwania butów, ale każdy mógł „wydrapać” swój zawód przyszłości i poznać imię przyszłego męża lub żony.Dodamy, że zabawy cieszyły powodzeniem nie tylko wśród uczniów:) O dobrą muzykę i atmosferę tym razem zadbały DJ’ki: Maja i Kopcia. Trzeba przyznać, że spisały się na medal!

Podczas dyskoteki zbieraliśmy symboliczną złotówkę na paczki świąteczne dla dzieci z Kresów. W skrzyni znalazło się 38 zł, za które kupimy słodycze i dołączymy do wszystkich darów zbieranych przez klasy.

Nadchodzi czas próbnych egzaminów gimnazjalnych, popraw ocen przed zakończeniem semestru… Zróbcie wszystko, żeby stopnie były jak najlepsze i żeby każdy mógł bawić się z nami na następnej dyskotece!