Dzień Życzliwości

W ramach projektu zaplanowano następujące działania:
1. Godziny wychowawcze na temat savoir vivre,u we wszystkich klasach
2. Wykonanie 2 haseł , gazetki bądź plakatu tematycznego w klasach
3. Konkursy: plastyczny/opiekun, p. A. Sawko/, literacki/opiekun, p. D. Gruszczyńska/ oraz grafiki komputerowej/opiekun, p. M. Kozieł/4. Sondę z młodzieżą i osobami dorosłymi
5. Utwory muzyczne przez radiowęzeł
6. Wybór klasowych życzliwych
7. Drobne upominki lub liściki od uczniów
8. Motta na drzwiach gabinetów

W dniu 19 listopada dokonano oceny przygotowanych przez klasy haseł i gazetek. W ramach realizacji tego zadania przydzielono klasom punkty , które będą uwzględnione w konkursie “Klasa na medal”. Wybrano również zwycięzców prac konkursowych.

zycz2W konkursie plastycznym wyróżniono 3 prace: Karoliny Korzystki z 3a, Wiktorii Stasik z 2a i Adriana Kyci z 3a. W kategorii grafika komputerowa zwyciężyła praca Marty Kozieł z 1b. W konkursie literackim zostały wybrane 3 prace: Natalii Jarno z 3c, Małgorzaty  Kuczyńskiej z 3b oraz Weroniki Legendziewicz z 2c.

Klasowymi życzliwymi zostali:
1a-Patrycja Pawlak
1b-Marta Kozieł
1c-Dawid Król
1d-Aleksandra Kawałko
2a-Patryk Stasik
2b-Patrycja Sydor
2c-Oskar Kaszubowski
2d-Dorian Rudyj
2e-Marcin Malina
3a-Bartłomiej Jarząb
3b-Małgorzata Kuczyńska
3c-Paweł Skawiński
3d-Damian Tomaszewski
3e-Wojciech Węglarz

Wszystkim wyróżnionym uczniom Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys wręczył dyplomy i nagrody. Na zakończenie uroczystości zrobiliśmy wspólne zdjęcie.

zycz