Nasze Gimnazjum - to My!

Zakończenia roku szkolnego kl. I i II

Minął kolejny rok nauki, kolejny rocznik opuścił mury naszego gimnazjum. Była radość i smutek, że tak szybko to minęło. To odczucia naszych absolwentów. Jednak dla uczniów klas I i II to jeszcze nie koniec nauki w gimnazjum. Oni również uroczyście zakończyli rok szkolny 2014/2015. Apel poprowadził nowy przewodniczący SU – Błażej Banaszczak. Nastąpiły również zmiany w poczcie sztandarowym. Nowym chorążym został Krystian Kaczmarek, który wystąpił w asyście Elizy Gierwatowskiej i  Klaudii Mularskiej.

Zakończenie roku to także czas podsumowań. Uczniowie, którzy uzyskali średnią wyższą niż 4,75 otrzymali stypendia naukowe i nagrody. Oprócz tego rozstrzygnięto konkurs Blokusa, Ligę Matematyczną,Fizyczną i Polonistyczną, Mistrza Przepisów Ruchu Drogowego oraz konkursy sportowe. Gratulujemy wszystkim  nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

fot. Marek Kozieł