Nasze Gimnazjum - to My!

Podsumowanie “Blokusa”

W roku szkolnym 2014/2015 w naszym gimnazjum po raz kolejny odbył się TURNIEJ „BLOKUSA”

Rozgrywki przebiegały niezwykle dynamicznie i były bardzo interesujące. Każdy z graczy otrzymywał taki sam zestaw klocków – oczywiście w innym kolorze. Zadanie było proste – pozbyć się jak największej liczby swoich klocków (i rzecz jasna zrobić to przed innymi graczami). Zasada generalnie była jedna – kolejne elementy musiały stykać się rogiem z przynajmniej jednym naszym elementem. Pod żadnym pozorem nie można było  połączyć klocków jednego koloru, tak aby stykały się ścianami.

W maju i czerwcu 32 uczniów z naszej szkoły zmagało się między sobą.

12 czerwca odbył się finał do którego zakwalifikowali się: Sebastian Drozdek, Patryk Smoliński ,Dominik Więcław i Piotr Sawko.

Jednak najlepszymi graczami okazali się chłopcy z klas drugich.matematyka.bmp-006

I MIEJSCE      Sebastian Drozdek kl. 2d

II MIEJSCE     Patryk Smoliński  kl. 2b

III MIEJSCE    Dominik Więcław kl. 2b

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.