Kolejne sukcesy lekkoatletów.

W Wrocławiu odbył się finał strefy dolnośląskiej w lekkiej atletyce. Startowali uczniowie naszego gimnazjum, którzy znowu świetnie się spisali. W zawodach tych startowali zawodnicy reprezentując kluby lekkoatletyczne z czterech stref / wrocławskiej, legnickiej, jeleniogórskiej i wałbrzyskiej/.
W skoku w dal: Gil Mateusz zajął bardzo dobre VII miejsce, w tej samej konkurencji Musielewicz Bartosz był na X miejscu, a Wójtowicz Wojciech uplasował się na XI miejscu.
Sztafeta 4x100m przybiegła na VIII miejscu. Skład sztafety: Wójtowicz Wojciech, Gil Mateusz, Smoliński Patryk, Musielewicz Bartosz.
W rzucie oszczepem chłopców nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Krajdocha Patryk został sklasyfikowany na bardzo dobrym IX miejscu, a Dziedzic Przemysław był na XIII miejscu.
W skoku w dal dziewcząt Prymula Kinga zajęła XVIII miejsce, a Strzelczyk Weronika w rzucie oszczepem uplasowała się na XX miejscu.
Nie mamy bazy do trenowania lekkiej atletyki, a pomimo to nasi uczniowie zajmują od lat bardzo wysokie miejsca w zawodach dolnośląskich.

Jacek Michnikowski
nauczyciel wychowania fizycznego