Nasze Gimnazjum - to My!

Witaj maj, piękny maj

29 kwietnia 2015 roku z okazji Świąt Państwowych (Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczypospolitej i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja) odbył się przed budynkiem Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Jaworzynie Śląskiej uroczysty apel.

Następnie ponad dwieście osób: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wykonali pamiątkowe zdjęcie tworząc flagę narodową z pojedynczych białych i czerwonych kartek.

Dziękuję dyrektorowi Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, dyrekcji gimnazjum,  nauczycielom, pracownikom obsługi  i młodzieży (w szczególności: Nikoli Adamczyk, Sandrze Chwałek, Mateuszowi Gil, Małgorzacie Kańko, Zuzannie Kozycz, Justynie Majborskiej i Nikoli Wardziak), którzy zaangażowali się w przygotowanie apelu i pomoc przy wykonaniu pamiątkowego zdjęcia.

                              Elżbieta Waligóra

fot. S. Bartczak i M. Kozieł