Nasze Gimnazjum - to My!

DZIEWCZYNY GÓRĄ !

 W dniu 18.12.2014 odbyły się eliminacje powiatowe dziewcząt w siatkówce. Dziewczyny zmagały się z dwoma przeciwnikami: zespołem Żarowa i Marcinowic.Reprezentantki naszej szkoły pierwszy mecz rozegrały z Żarowem: Wygrały zdecydowanie 2:0 ( 25:9 , 25:13 ) . Kolejne spotkanie to konfrontacja z Marcinowicami . Ten mecz również zakończył się sukcesem: 2:0 ( 25:17 , 25:20 ) . W ten oto sposób nasza drużyna zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do następnego etapu ! Walka była bardzo zacięta . Szczególnie mecz z Marcinowicami był wyrównany . Zespół z Żarowa okazał się łatwiejszym rywalem . Dziewczyny pokonały wszystkie trudności i dopięły swego .

W skład drużyny weszły :

* Wiktoria Kołtunowicz – kapitan

* Weronika Strzelczyk

* Nicole Adamczyk

* Patrycja Nowak

* Monika Włodarczyk

* Martyna Miłek

* Marta Fudali

* Patrycja Kołtunowicz

Trzymajcie kciuki za dalsze rozgrywki !

Finał powiatu już 8 stycznia 2015 !

 

Opiekun : Marcin Kruk