Nasze Gimnazjum - to My!

Coś z niczego – czyli kreatywny recykling gimnazjalistów

Jaworzyńscy gimnazjaliści wzięli w swoje ręce odpady, śmieci i podarowali im drugie życie .Wyczarowali ozdoby świąteczne ,biżuterie ,ozdobne pudełka, butelkowy robot, świeczniki ,zabawki, rękawiczki i wiele innych pomysłowych rzeczy. Zbliżają się święta-czas obdarowania bliskich prezentami .Prezent wykonany własnoręcznie bardziej ucieszy ,niż kupiony w sklepie . Każdy z nas ma wokół wiele rzeczy, którym możemy podarować drugie życie. Niech prace gimnazjalistów będą inspiracją na świąteczny prezent. Nagrodzono prace następujących uczniów:

1.A.Toporowska-kl.3a

2.A.Kwit-kl.3a

3.D.Bytniewski-kl.3a

4.W.Wieczorek-kl.3a

5.D.Szkolak-kl.1b

6.M.Gruca-kl.1d

7.M.Fudali-3d

8.W.Młynarska-kl.1a

9.J.Majborska-kl.1d

10.P.Leśko-kl.3b

11.N.Paździorek-kl.3d

12.M.Witkowska-kl.1d

Przyznano również punkty w ramach Konkursu Klasa Ekomaniaków- za udział -4 punkty, plus 0,5 pkt za ilość zaangażowanych uczniów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali jabłka .Uczniowie wyróżnieni otrzymają nagrody ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śl.