Nasze Gimnazjum - to My!

Zło dobrem zwyciężaj

30 lat temu, 19 października 1984 roku, został zamordowany ks. Jerzy Popiełuszko.
Ks. Jerzy był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci epoki „Solidarności” lat 80-tych i jej kapelanem.
We wtorek 28 października uczciliśmy pamięć tego wielkiego Polaka i patrioty, wspaniałego człowieka i kapłana, Męczennika Prawdy.
Nasza uroczystą wieczornicę zaszczycili swoją obecnością: władze miasta na czele z burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem i wiceprzewodniczącym rady miasta Ireneuszem Besserem,radni, nauczyciele, uczniowie,  ich rodzice i dziadkowie.
Serdeczne podziękowania za zaangażowanie kieruję do niezawodnej młodzieży: Zuzanny Kozycz, Justyny Majborskiej, Aleksandry Buchowskiej, Natalii i Kamili Paździorek, Mateusza Gila, Artura Pojaska, Kacpra Ptaka, oraz do wspaniałego zespołu muzycznego w składzie: Piotr Kubryński, Michał Karpiński, Martyna Gruca, Maja Witkowska, Wiktoria Papierz, Nikola Wardziak, Wiktoria Gołąb, Edyta Odrowska. Za owocną współpracę dziękuję również moim przyjaciołom: Marzenie Antosz, Markowi Koziełowi, Sebastianowi Grajaszkowi i Markowi Pojaskowi.