Nasze Gimnazjum - to My!

Światowy Dzień Żywności

W tym roku po raz pierwszy zaakcentowaliśmy obchody Światowego Dnia Żywności. Celem tej akcji jest pogłębienie świadomości opinii publicznej na temat globalnych problemów żywnościowych i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem, niedożywieniem i ubóstwem.

Uczniowie z klasy 2d przygotowali “zdrową” krzyżówkę. Hasła do niej zostały rozwieszone w różnych miejscach naszej szkoły. Gimnazjaliści musieli więc nie tylko ruszyć głową, ale także pobiegać po gimnazjum. W końcu ruch to zdrowie 🙂

Wydano 70 krzyżówek. 27 spośród nich zostało rozwiązanych prawidłowo. Gratulujemy wiedzy i sprytu! Nagrody, czyli bony zwalniające z pytania zostaną przekazane wychowawcom na godziny wychowawcze w dniu 20 października 2014 r.

klasa 2d z wychowawcą