Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole miały miejsce zajęcia sportowe dla klas pierwszych.

W tym dniu uczniowie byli przygotowani do udziału w konkurencjach sportowych. Wyznaczeni ochotnicy starowali w następujących konkurencjach:

1. Strzał do bramki.
  2. Brzuszki .
  3. Jazda na rowerze stacjonarnym.
  4. Skok w dal z miejsca.

Każdy miał na wykonanie ćwiczeń określoną ilość czasu/ prób. Po zakończeniu konkurencji wyłoniliśmy zwycięzców. Dla laureatów zorganizowany zostanie wyjazd na pływalnię.

Oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

Dziewczęta:

1. Buchowska , I. Wargol , W. Brzezicka , N. Zarzeczna , K. Mularska , A. Hajduk, A. Karpińska, W. Młynarska , E. Odrowska , K. Pastuszek , M. Witkowska , D. Potocka

Chłopcy:

1. Prorok , S. Drozdek, Jacek,K. Szkolak , M. Janczewski , Łukomski, W. Pitura , T. Ożgo, Korzystka, P.Szczepaniak,J. Anioł,A. Pijanowski .

Po zawodach sportowych przyszedł czas na część artystyczną z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej przygotowaną przez Samorząd Szkolny. Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły wysłuchali życzeń, utworów muzycznych oraz krótkich żartobliwych charakterystyk wybranych nauczycieli.