Życzenia

Drodzrozey nauczyciele i pracownicy naszego Gimnazjum

Dzisiaj Wasze święto, dzień, w którym, w sposób szczególny, my uczniowie okazujemy wdzięczność naszym pedagogom oraz osobom pracującym w szkole.

Szanowni Nauczyciele, Szanowni Pracownicy Obsługi i Administracji , dzisiaj jest właściwy moment, by wszystkim Wam przekazać jak najserdeczniejsze życzenia i podziękować za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane nam na co dzień.

Wam, Drodzy Nauczyciele, dziękujemy za poświęcenie i trud wkładany w naszą edukację i wychowanie, za wiarę w nas, nas nieustannie potrzebujących Waszych rad i wskazówek.

Niech słowa poety będą wyrazem naszej wdzięczności i podziękowania. Dziękujemy i życzymy z serca wszystkiego dobrego.

Różne są drogi wiodące przez życie
I różne ludzkiej dobroci są style.
Jest też i taki: bez pozy, reklamy,
bez pawich piórek i skrzydeł motylich.
Dobroć, co płomień jasnej życzliwości
W czynu realne kształty przyobleka
I całym życiem wiernie, nie przerwanie
Trwa w służebnictwie drugiego człowieka.

Uczniowie Gimnazjum