Nasze Gimnazjum - to My!

Sukcesy na dwóch kółkach

W sobotę, 4 października odbyły się Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Młodych kolarzy gościł w tym roku Chojnów. Aż 226 kolarzy z 84 szkół na Dolnym Śląsku stanęło na starcie tegorocznych zawodów. Ogromnym sukcesem może pochwalić się Paulina Pastuszek z kl. 2d, która zajęła I miejsce i po raz kolejny w tym sezonie stanęła na najwyższym stopniu podium. Sara Tonder zajęła IV miejsce, a Kamila Pastuszek VI.  Wszystkie nasze dziewczyny spisały się znakomicie i ostatecznie uplasowały się na III miejscu w rywalizacji drużynowej na Dolnym Śląsku.

Tego samego dnia odbył się finał Czasówek Karkonoskich, w których nie mogło zabraknąć naszych kolarek. Jak się okazało dziewczyny odniosły kolejne sukcesy. Paulina Pastuszek po raz drugi tego samego dnia zajęła I miejsce a Sara Tonder III miejsce.

Natomiast w niedzielę w Bolkowie siostry Pastuszkowe opanowały podium. Paulina ponowie była pierwsza, a Kamila III! Sara zajęła IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie !!!

mtb1

czas1

bol1

mtb2