Nasze Gimnazjum - to My!

Dzień Nauczyciela

14 października z Okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie klasy 3b oraz 3d przygotowali krótkie przedstawienie “Skąd wziął się nauczyciel na świecie”, które zaprezentowali na uroczystej Radzie Pedagogicznej.

Bóg spostrzegł,że w Raju brakuje nauczyciela,więc postanowił go stworzyć. I tak o to nauczyciel ze swoimi specjalnymi metodami próbował ujarzmić niegrzeczne dzieci Adama i Ewy. Po przerwanej umowie w Raju postanowił znaleźć pracę w Piekle. Lucyfer chętnie przyjął nauczyciela, aby zrobił coś z rozwrzeszczanymi Diabełkami. Niestety, nauczyciel nie zadowolił Diabła – jego dzieci stały się pilnymi uczniami, co gryzło się ze stereotypem ich natury.

 

I tak pedagog wylądował Urzędzie Pracy, gdzie jedyną odpowiednią ofertą była praca na Ziemi, a dokładnie w Jaworzynie Śląskiej. Dopiero tam nauczyciel zobaczył, jak wyglądają prawdziwi uczniowie i jak wiele trzeba, aby przekazać im wiedzę.

W przedstawieniu wystąpili: Patrycja Gierwatowska, Luiza Partyka, Kornela Sowa, Małogrzata Cichocka, Monika Pakuła, Patrycja Sydor, Mateusz Zapotoczny, Dawid Strzelbicki, Piotr Pawłowski – klasa 3B, Izabela Luber, Daria Mojsiejuk, Adrian Nabielec – klasa 3D

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC