Sukcesy lekkoatletów w finale strefy wałbrzyskiej.

Bardzo dobrze wypadli uczniowie z naszego gimnazjum na zawodach lekkoatletycznych w finale strefowym / byłe województwo wałbrzyskie/. Zdobyli pięć medali.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Strzelczyk Weronika w rzucie oszczepem – 23.20m. oraz Gil Mateusz w skoku w dal, który uzyskał świetny wynik – 5,62m
Srebrne medale zdobyli w skoku w dal Prymula Kinga – 4,11m, Gryzgot Gerard też w skoku w dal, który skoczył również bardzo dobrze – 5,40m.
Trzecie miejsce zajął Krajdocha Patryk w rzucie oszczepem posyłając go na odległość 36,37m jest to również bardzo dobry wynik.
Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do finału dolnośląskiego w lekkiej atletyce, który odbędzie się we Wrocławiu.

Czwarte miejsce zajęła sztafeta chłopców 4x100m.
W biegu na dystansie 100m Dziedzic Przemysław był na VIII miejscu z czasem 12,65s, a Iżykowski Maciej został sklasyfikowany na IX miejscu -12,73s
Trzeci skoczek w dal z naszej szkoły Wójtowicz Wojciech zajął VIII miejsce.

Jacek Michnikowski
nauczyciel wychowania fizycznego