Nasze Gimnazjum - to My!

COCA COLA CUP FINAŁ WOJEWÓDZKI

Dnia 17 maja we Wrocławiu na obiekcie wybudowanym na potrzeby Euro 2012 odbyły się finały wojewódzkie turnieju piłkarskiego Coca Cola Cup 2014. Na starcie stawiło się szesnaście drużyn męskich, osiem kobiecych i …jedna cheerleaderek -oczywiście z Jaworzyny Śląskiej!

Piłkarze zostali podzieleni na cztery grupy po cztery zespoły, w grupach mecze rozgrywane były każdy z każdym. My trafiliśmy na bardzo silną grupę z rówieśnikami z Wrocławia, Dzierżoniowa oraz Bierutowa.

Pierwszy mecz, ze Śląskiem Wrocław, był bardzo wyrównany (do przerwy był remis 0:0), jednak zakończył się dla nas porażką 0:3. W kolejnym, z SMS Dzierżoniów, również nie sprostaliśmy wymagającym przeciwnikom ulegając 0:4.Trzeci mecz to konfrontacja z Bierutowem, w którym odnieśliśmy trzecią porażkę. Dodać należy, że drużyna z Wrocławia zajęła pierwsze, a SMS Dzierżoniów wysokie drugie miejsce w całym turnieju!

Mecze rozgrywane były w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Uczestnicy otrzymali od sponsorów stroje piłkarskie (getry, spodenki oraz koszulki),dyplomy, był też poczęstunek, ciepłe i zimne napoje.

Dziewczętom bardzo dziękujemy za doping, a chłopcom za podjęcie wyzwania i granie z pełnym zaangażowaniem w trudnych warunkach.

Udział na tym szczeblu rozgrywek to spore osiągnięcie dla naszej szkoły. Jesteśmy wśród szesnastu najlepszych szkół na Dolnym Śląsku.