Nasze Gimnazjum - to My!

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Ogólnopolska kampania edukacyjno-profilaktyczna „Zachowaj trzeźwy umysł” trwa od kwietnia do listopada 2014r.

Pierwszy etap kampanii/kwiecień-sierpień/ to czas konkursów indywidualnych. Drugi etap kampanii/wrzesień-listopad/ to czas konkursów drużynowych.

Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej aktywnie włączyło się do kampanii i rozpoczęło realizację zadań konkursowych. Wszyscy wychowawcy otrzymali ulotki edukacyjno-konkursowe, ulotki profilaktyczne do realizacji na godzinach wychowawczych oraz gadżety dla uczniów.

Ponadto na korytarzu szkolnym, w świetlicy i bibliotece szkolnej wyeksponowano plakaty profilaktyczne.

W tym roku częścią ZTU są również badania ankietowe „Młodzi i substancje psychoaktywne”, w ramach których diagnozą zostaną objęci uczniowie klas II. Badania przeprowadzimy w naszym gimnazjum w formie elektronicznej.

Więcej informacji na stronie www.trzezwyumysl.pl

Koordynator:

 Zespół ds. Promocji Zdrowia