Nasze Gimnazjum - to My!

Drugie miejsce to za mało, żeby awansować.

W dniu 5 maja 2014 nasze gimnazjum było organizatorem II Rundy Eliminacyjnej Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Coca Cola-Cup 2014. W turnieju, oprócz naszego zespołu, udział wzięły reprezentacje Gimnazjum Nr 1 ze Świdnicy, Gimnazjum Nr 1 ze Strzegomia oraz z Gimnazjum z Żarowa. Tylko zwycięzca turnieju w Jaworzynie Śl. uzyskiwał awans do wojewódzkiego turnieju finałowego we Wrocławiu.
Turniej rozpoczął się dla nas od zwycięstwa nad Strzegomiem 3:0, (bramki : Emilia Mrozek -2 , oraz jeden gol samobójczy). W następnym meczu z Żarowem nasze napastniczki nie dały rady przejść przez wysoką i dobrze zorganizowaną obronę gości. Po trudnym meczu padł bezbramkowy wynik.
I na koniec decydujący o awansie pojedynek ze Świdnicą. Żeby wygrać turniej i awansować dalej nasze dziewczyny powinny wygrać, Świdnicy wystarczył remis do awansu. Mecz był bardzo wyrównany, zacięty i emocjonujący. Do ostatniej sekundy ważyły się losy awansu. Niestety, remis 2:2, dał nam tylko drugie miejsce w grupie. Bramki strzeliły Gosia Cichocka i Emila Mrozek.
Dziewczyny w całym turnieju udowodniły swoimi umiejętnościami i postawą, że są jedną z lepszych drużyn w naszym powiecie.

mecz

Skład naszej drużyny:
1. Mrozek Emilia
2. Strzelczyk Weronika
3. Kołtunowicz Wiktoria
4. Zywer Paulina
5. Cichocka Małgorzata
6. Prymula Kinga
7. Adamczyk Nicole
8. Wójcik Weronika
9. Krzyszkowska Patrycja
10. Zuzanna Kozycz

trener: Grajaszek Sebastian
opiekun i ogranizator : Dybeł Wiesław

PIC_1873

PIC_1874

PIC_1877

PIC_1878

PIC_1882

PIC_1887

PIC_1889

PIC_1890