Nasze Gimnazjum - to My!

Wspomnienia z dyskoteki :)

Pierwsza dyskoteka szkolna już za nami. Mając na uwadze, że odbyła się ona z okazji Dnia Chłopaka i Powitania Pierwszaka, przygotowaliśmy wiele konkursów i zabaw.

DSC04511Imprezę rozpoczęliśmy od sprawdzenia pierwszoklasitów. Na początek musieli zaprezentować wcześniej wylosowane zadania – scenkę, kabaret, piosenkę czy też rymowankę. Następnie zmierzyli się z konkurencjami sportowymi: wyścig taczek, skakanie w workach oraz ułożenie potwora z części ciała. Przedstawiciele klas musieli wykazać się znajomością informacji o naszej szkole i nauczycielach. Odpowiadali na 3 (wcale niełatwe) pytania w specjalnie przygotowanym quizie. Na koniec poczęstowaliśmy pierwszaków apetyczną miksturą.
Po wielkim egzaminie nadszedł czas na oficjalne przyjęcie pierwszaków do społeczności uczniowskiej – przewodniczący klas zostali pasowani przez Króla Oskara Kaszubowskiego na “Gimbusów Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej” oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

IMG6824Po krótkiej przerwie na taniec, nadszedł czas na wybór Mistera Gimnazjum 2013. Dwunastu kandydatów, tak jak pierwszoklasiści, zmierzyło się w kilku konkurencjach. Na początek panowie pokazali swoje zdolności sprytu, malując się oraz przebierając w damskie ciuszki. Wszyscy wyglądali pięknie, a niektórych można było pomylić z dziewczyną!:) Przygotowaliśmy chłopcom mały teścik sprawdzający ich wiedzę na temat kobiet, kosmetyków i mody. Trzeba przyznać, że niektórzy znają kobiety lepiej, niż siebie samych. Kolejnym zadaniem było zrobienie jak największej ilości pompek. Niestety, zadanie było utrudnione – pompki należało zrobić w butach na obcasach. Nasi misterzy podołali zadaniu i wykonali pełne i godne podziwu pompki. Ostatni, dość zaskakujący konkurs, polegał na przeniesieniu naszego wspaniałego Króliczka (w tej roli Kornela Sowa) przez jak najdłuższy odcinek sali gimnastycznej. Nie wszyscy podołali zadaniu, choć każdy próbował swoich sił. Ostatecznie Misterem Gimnazjum 2013 został Adrian Nabielec z klasy 3D. Serdecznie gratulujemy!

 

Tę dyskotekę mimo dużej liczby konkursów, zaliczamy do udanych i mamy nadzieję, że kolejna (już w listopadzie!!) będzie równie udana!

Tak się bawiliśmy 🙂