Coca Cola Cup – jedziemy do Wrocławia

29 kwietnia 2014 w Żarowie odbyły się mecz drugiego etapu eliminacyjnego XVI edycji Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup 2014.

Na rozgrywki stawiły się reprezentacje, które wygrały swoje mecze grupowe w pierwszym etapie, a mianowicie: Miękinia, Świdnica, Jaworzyna Śląska oraz Żarów.

Rozegrano mecze każdy z każdym. Tylko uczniowie naszego gimnazjum wygrali wszystkie swoje spotkania! Dało nam to pierwsze miejsce w grupie i awans do etapu wojewódzkiego-do Wrocławia.

Oto wyniki meczy:

1). Jaworzyna Śląska – Miękinia    3:1;

2). Jaworzyna Śląska – Żarów        2:1;

3). Jaworzyna Śląska – Świdnica    5:2.

Niewielkie wyniki spotkań świadczą o wyrównanym poziomie gry.

Gratulując wygranego etapu należy podkreślić zaangażowanie całego zespołu: od bramkarza, który bronił pojedynki sam na sam, przez zawodników ze składu podstawowego, którzy swoją walką i poświęceniem wywalczyli i utrzymali korzystne wyniki spotkań, aż po rezerwowych, którzy również strzelali bramki.

Oto reprezentacja naszej szkoły:

1. Jagieła Krystian-kapitan zespołu,
  2. Jędras Kacper
  3. Kusio Dawid
  4. Malina Marcin
  5. Pańczyk Piotr
  6. Kluska Jakub
  7. Roman Damian
  8. Sas Jakub
  9. Stolarz Marcin.

Uczniów dodatkowo przygotowywał i dopingował pan Mateusz Kurzeja. Opiekunem był pan Marcin Kruk