Nasze Gimnazjum - to My!

Dyskoteka

W czwartek 28 września odbyła się długo oczekiwana dyskoteka szkolna. Na początku oficjalnie przyjęliśmy do naszego grona Pierwszaków, którzy musieli poradzić sobie z 3 konkurencjami.

dys1213

Pierwsze zadanie polegało na zaprezentowaniu klasy w formie rymowanki lub okrzyku. Kolejny etap był już nieco trudniejszy: klasy musiały ubić pianę z białek tak, aby po odwróceniu miski nie wylała się z niej. Niektórzy mimo usilnych starań próbowali ubić pianę z żółtka, z uporem i ogromną nadzieją wierząc, że na pewno się to uda:) Doceniamy jednak zaangażowanie. Bezwzględnym zwycięzcą w tej konkurencji okazała się klasa 1c. Ostatnia zabawa to karmienie kolegi z klasy kisielem. Żeby troszkę utrudnić tę konkurencję, osoba karmiąca miała oczy przewiązane apaszką. Tu niepokonana okazała się 1b, która najszybciej zjadła cały kisiel (i domagała się dokładki!). Nad całym przebiegiem naszych małych otrzęsin czuwała komisja w składzie: p. Agnieszka Ptak, p. Dagmara Gruszczyńska, przedstawiciel kl.3 – Olek Lubas i przedstawicielka kl.2 – Ala Bielińska. Wszystkie klasy I otrzymały CERTYFIKATY PIERWSZOKLASISTY.

dys1214

I w końcu nastała chwila zabawy. Atmosfera już na samym początku dyskoteki była tak gorąca, że aż przegrzał się zasilacz:) Szybko jednak sytuacja była opanowana i mogliśmy cieszyć się tańcem! Szaleństw na parkiecie nie brakowało! Cieszy fakt, że ściany prawie w ogóle nie były podpierane przez obserwatorów! Czyżby to zasługa naszych DJ’ów: Kuby i Sebastiana?

Po 18 dołączyli do nas również nasi znajomi z Pfeffenhausen, którzy od poniedziałku byli gośćmi w domach niektórych z nas.

Koniec oczywiście zaskoczył wszystkich, bo naturalnie nastał zbyt szybko…

Następna dyskoteka… NIEBAWEM 🙂 I teraz niespodzianka – sami stworzycie na nią

playlistę, aby każdy znalazł coś dla siebie 🙂

 GALERIA ZDJĘĆ

http://gimnazjum.jaworzyna.net/galerie/1213/dyskoteka/album