Nasze Gimnazjum - to My!

Coca Cola Cup 2014 – gramy dalej.

Drugiego kwietnia 2014 gościliśmy w naszej szkole zespoły dziewcząt i chłopców biorących udział w pierwszej rundzie rozgrywek piłkarskich Coca Cola Cup 2014.Przyjechali nasi rówieśnicy ze Świdnicy reprezentujący Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 3. Reprezentacja  naszej szkoły stanowiła uzupełnienie startujących w zmaganiach piłkarskich drużyn.Chłopcy pod opieką pana Marcina Kruka i wskazówkami pana Mateusza Kurzei rozgromili swoich rywali 4:0 i 5:0 i jako jedyny niepokonany zespół zakwalifikowali się do drugiego etapu gry. W wyniku upadku kontuzji ręki doznał nasz kapitan, Krystian Jagieła. Dziękując za wspaniałą postawę trzymamy kciuki za szybką rehabilitację i liczymy na  powrót do drużyny!

Reprezentacja chłopców:

1. Jagieła Krystian- kapitan drużyny
2. Jędras Kacper
3. Kusio Dawid
4. Tymcik Bartosz
5. Malina Marcin
6. Roman Damian
7. Kluska Jakub
8. Stolarz Marcin

Również dziewczyny były świetnie przygotowane i mimo  remisu z Gimnazjum nr 1 ze Świdnicy 1:1  drugim meczu pokazały zdecydowanie swoją wyższość i wygrały zasłużenie z Gimnazjum nr 2 ze Świdnicy 6:0!. One również awansowały do drugiego etapu rozgrywek.

Skład drużyny dziewcząt:

  1. Cichocka Gosia
  2. Rudzińska Ola
  3. Krzyszkowska Patrycja
  4. Strzelczyk Weronika
  5. Mrozek Emilia
  6. Zywer Paulina
  7. Adamczyk Nicole
  8. Kołtunowicz Wiktoria
  9. Prymula Kinga
  10. Wójcik Weronika

Gratulując zespołom prosimy o wsparcie i trzymanie kciuków za udane występy na kolejnym szczeblu rozgrywek.