Nasze Gimnazjum - to My!

I po balu…

15 lutego odbył się długo oczekiwany Bal Gimnazjalny. Sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie przystrojoną salę balową, a trzecioklasiści swoimi strojami, fryzurami i makijażem dodali uroku całej imprezie.

Oprócz poloneza i zabawy na parkiecie czekały na nas inne atrakcje. Pierwszą z nich był występ magika, który pokazywał ciekawe sztuczki z kartami. Drugą natomiast było spontaniczne oglądanie brawurowych skoków Kamila Stocha – dzięki naszemu kibicowaniu jego pierwsze miejsce było gwarantowane 🙂

Cała zabawa niestety szybko minęła, lecz każdy z nas uważa bal za udany. A teraz… Byle do egzaminów!

[BMo_scrollGallery id=8 sG_thumbPosition=top sG_images=1 duration=slow gallery_width=600 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=1 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]