Nasze Gimnazjum - to My!

śladami naszych absolwentów

Gratulacje dla Mistrza!

Mateusz Jopek na 33. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 30 lipca 2016 r. w Jeleniej Górze, zajął 1 miejsce w skoku w dal i został Mistrzem Polski Młodzieżowców. Zawodnik KS AZS AWF Wrocław pobił swój dotychczasowy rekord życiowy (7,41 m) i uzyskał w swojej pierwszej próbie odległość 7,57 m, co pozwoliło mu wygrać rywalizację. Czytaj dalej

Rekord życiowy Mateusza na rozpoczęcie nowego sezonu

Mateusz Jopek opuścił mury  gimnazjum 4 lata temu. Pierwsze sukcesy w skoku w dal odnosił już w naszej szkole. Obecnie jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz reprezentantem klubu AZS-AWF Wrocław. Na mityngu w czeskim Jabloncu ustanowił halowy rekord życiowy 7,06 m co dawało mu trzecie miejsce na listach krajowych w kategorii młodzieżowiec. Czytaj dalej

A Kuba siedzi i pisze… sztuki teatralne

Kolejny absolwent naszego gimnazjum, Jakub Pawlicki, odniósł ogólnopolski sukces. Kuba napisał sztukę teatralną i wysłał ją na konkurs ALCHEMII TEATRALNEJ. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za tekst „Vovk” wyróżnienie otrzymał właśnie Jakub Pawlicki, który obecnie uczęszcza do I LO w Świdnicy. 

Gratulacje Kuba! Życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Brawo Grzegorz!

Grzegorz Dobroń ukończył nasze gimnazjum zaledwie dwa lata temu. Ostatnio odniósł swój pierwszy sukces – został wynalazcą 🙂 oraz finalistą Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości i zdobył tytuł „Młodego Innowatora”.

Gratulacje Grzegorz, trzymamy kciuki 🙂

więcej informacji znajdziecie tutaj

Sukces naszych absolwentek

Ola Stojak i Ada Kaszubowska są absolwentami rocznika 2012. Wszyscy pamiętamy, że chętnie brały udział w różnych konkursach organizowanych na terenie gimnazjum i odnosiły swoje pierwsze sukcesy. Jak się ostatnio okazało nasze dziewczyny nie spoczęły na laurach i będąc w szkole średniej przynoszą zaszczyt II LO w Świdnicy. Dziewczyny zajęły I miejsce  i dostały się do finału konkursu „Józef Ignacy Kraszewski, pisarz obojga narodów”, który będzie rozegrany w Dreźnie. Bardzo się cieszymy, gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia Adzie i Oli :).

O sukcesie dziewczyn możecie przeczytać na stronie swidnica24.pl
http://swidnica24.pl/sukces-uczennic-ii-lo/#disqus_thread